Robotické kosačky ROBOMOW


Kosačku si viete nainštalovať sám alebo zverte montáž odborníkovi. Pri montáži našou firmou vám nainštalujeme obvodový drôt špeciálnym strojom. Kábel bude natiahnutý v 5cm hĺbke v zemi. Veľkou výhodou je, že pri vertikutácii trávnika nepoškodíte obvodový drôt. Ak si chcete objednať inštaláciu robotickej kosačky zavolajte na +421 908 109 249 alebo napíšte na szantojozef@gmail.com.  

Robomow robotické kosačky patria medzi najlepšie výrobky na trhu. Na výrobu Robomow je kladený veľký dôraz hlavne z pohľadu kvality výroby. Každý stroj je starostlivo testovaný. Robomow je jediná Robotická kosačka na trhu ktorá je taká silná že pokosí aj vysoký trávnik. Robomow počas jazdy automaticky chodí aj po okraji a vďaka uloženiu nožov cez dráhu kolies pokosí aj okraje trávnika, s čím sa úplne líši od svojej konkurencie. Automatické kosačky Robomow sú skonštruované tak, že na trávniku trávia menej času oproti konkurenčným strojom a dávajú Vám tak viac volného času na Vaše aktivity.

 Robomow je rozdelený do troch modelových rad podľa veľkosti trávnika. Modelová rada RX pre malé záhrady s rozlohou 0 až 300 m2, rada RC s rozlohou do 2000 m2 a rada RS pre zahrady do 5000 m2. Všetky modely komunikujú s majiteľom pomocou displeja alebo aplikácie v mobilnom telefónu. Výkonnejšie modely sú už v základe vybavené GSM modulom pre vzdialenú komunikáciu s majiteľom aj servisným strediskom. Všetkým strojom zabezbečujeme rýchli a kvalitní servis, a zimnú údržbu. Robomow je medzi konkurenciou ako jediný navrhnutý tak, aby si väčšinu dielov bol schopný sám majiteľ vymeniť doma na záhrade bez použitia náradia. Potrebné diely je možné zaslať kuriérom na vašu adresu aj s inštruktážnym videom. Šetríme Váš čas...