Doprava a platba

Platby

Online platby pre nás zabezpečuje platobná brána ComGate. Poskytovateľ služby, spoločnosť  Comgate a.s., je licencovaná Platobná inštitúcia pôsobiaca pod dohľadom Národnej banky. Platby prebiehajúce cez platobnú bránu sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované.

 

1. Online bankovníctvo

Okamžitá platba prostredníctvom internetového bankovníctva. Platobná brána ComGate vás presmeruje do vášho internetového bankovníctva, kam sa prihlásite ako obvykle a tu potvrdíte už pripravený platobný príkaz.

Po dokončení platby budete přesmerovaný späť do obchodu. Platba je potvrdená okamžite, po tom budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

 Kontaktné údaje na spoločnost  Comgate a.s. vrátane telefonneho čísla a e-mailové adresy pre prípadné reklamácie alebo otázky k platbám:

Comgate a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

 

2. Kartou online

Plaťte kartou Master Card alebo Visa Card, ktorá má aktívne internetové platby. Prenos je šifrovaný a bezpečný. Kartu si môžete v nastaveniach účtu uložiť aj pre ďalšie platby.

 

3. Na dobierku

Tovar zaplatíte prepravcovi pri dodaní na Vami určenej adrese.

 

 

Doprava

1. Druhy dopravy

 Objednávky posielame len v rámci Slovenska viacerími dopravnými spoločnosťami. Dopravca a hodnota dopravy sa môže zmeniť, závisle od váhy a objemu objednávky. O zmenách Vás samozrejme vopred informujeme telefonicky alebo mailom. Po dohode sa objednávka pošle na Vami vybranú adresu.

 

2.Expedícia tovaru

Termín expedície závisí na čase odoslania objednávky a na dostupnosti tovaru. V prípade, že je tovar skladom a objednávka je vytvorená do 11.00 hod v pracovné dni, je tovar expedovaný ihneď. Bežná doručovacia doba prepravcov je v rozmedzí 1-3 dní. Sledujte dostupnosť tovaru na e-shope priamo na skladovej karte produktu. Ak vám zásielka nebola doručená alebo sa vyskytli ťažkosti pri jej doručovaní, obráťte sa prosím čo najskôr na náš zákaznícky servis na linke + 421 908 109 249