O nás

Naša firma sa zaoberá:

- Inštaláciou a projektovaním závlahových systémov značky HUNTER a predajom závlahových komponentov

- Inštaláciou a predajom robotických kosačiek AL-KO Robolinho®

 


História projektu

- Ako majiteľ, Jozef Szántó, sa už roky sa starám o trávniky, dávam rady známym alebo ľuďom ktorý ma o to požiadajú. Aj pri dodržiavaní všetkých zásadných pravidiel - kosenie, prevzdušňovanie a hnojenie sa vždy zabúda na to najdôležitejšie, polievanie trávnika. Preto som sa začal zaoberať so zavlažovaním. Realizácie robíme od roku 2009. Sme certifikovaná realizačná firma spoločnosti HUNTER. Máme za sebou veľa spokojných zákazníkov po celom Slovensku. 

 Ak ste šikovný, závlahový systém si môžete poskladať aj sám. My vám ho navrhneme, dodáme projekt, materiál a poradíme Vám ako si ho poskladať. Ušetríte nemalú časť peňazí. Keď ste pohodlnejší alebo skôr veríte skúsenejšiemu realizátorovi dostanete závlahový systém "na kľúč". Skontaktujte nás a dohodneme sa na osobnom stretnutí. Cenovú kalkuláciu Vám spravíme zadarmo.

- Ďalšou dôležitou úlohou pri udržiavaní okrasných trávnikov je pravidelné kosenie. Nie každý si vie nájsť čas na kosenie každý 3-4 deň. Ale ak chceme mať pekný, hustý, tmavozelený trávnik pravidelné kosenie je nevyhnutné! Preto sme rozšírili našu ponuku o robotické kosačky. Vyskúšali a otestovali sme viac značiek na trhu, ale čo sa týka pomeru kvality a ceny, naše rozhodnutie padlo na značku AL-KO Robolinho. Sú spoľahlivé, tiché, výmenu nožov a základnú údržbu si viete spraviť aj sami. Samozrejme zabezpečujeme aj záručný a pozáručný servis. Sme regionálni predajca pre značku AL-KO Robolinho®.


 

 

Závlahové systémy

PROJEKTOVANIE

 Ponúkame projektovanie automatických závlahových systémov pre majiteľov záhrad, ale aj pre realizátorov. Cenovú ponuku Vám vypracujeme bezplatne. Vyžiadanie projektu je spoplatnené - 50€. Ak materiál nakúpite u nás, cenu za projekt Vám odrátame z hodnoty Vašej objednávky. 

REALIZÁCIA

 So zavlažovaním sa zaoberáme od roku 2009, zameriavame sa najmä na Levický okres a okolie. Robíme realizácie závlah pri rodinných domoch, priemyselné parky, verejné priestranstvá, tenisové kurty, športové ihriská.

PREDAJ

 Ponúkame predaj závlahových komponentov značky HUNTER, vrátane čerpacej techniky - ponorky, povrchové čerpadlá, riadiace jednotky, senzory pre automatizáciu závlahových systémov, PE potrubie, filtrácie, a spojovací materiál.

 Prevádzkujeme aj internetový obchod so závlahovými komponentmi. Odborné poradenstvo vám zabezpečí náš skúsený technik na tel.č: 0908 109 249

 Pre realizátorov vieme poskytnúť zľavy na materiál.

ODBORNÉ PORADENSTVO

 Radi vám pomôžeme pri výbere závlahových komponentov alebo čerpacej techniky, aby váš systém fungoval ideálne a šetrne bez zbytočných výdavkov.

 

 

Robotické kosačky 

PREDAJ

 Sme autorizovaným predajcom značky AL-KO Robolinho®. Ponúkame na predaj celý sortiment týchto robotických kosačiek vrátane predaja a montáže a servisu.

INŠTALÁCIA

Zaoberáme sa aj inštaláciou robotických kosačiek. 

 


 

Na vyžiadanie cenovej ponuky si stiahnite a vyplňte tlačivo. Následne pošlite na mail info@gardenstreet.sk alebo vyplňte online formulár.

STIAHNUŤ Podklad na CP.pdf

STIAHNUŤ Vzor.jpg

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na mail info@gardenstreet.sk alebo telefonicky na +421 908 109 249

 


 

 

 

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie