O nás

Naša firma sa zaoberá

Inštaláciou a projektovaním závlahových systémov trávnikov, značky HUNTER a predajom závlahových systémov, komponentov v robotických kosačiek.

História projektu

Ako majiteľ, Jozef Szántó, sa už roky sa starám o trávniky, dávam rady známym alebo ľuďom ktorý ma o to požiadajú. Aj pri dodržiavaní všetkých zásadných pravidiel, kosenie, prevzdušňovanie a hnojenie sa vždy zabúda na to najdôležitejšie, polievanie trávnika. Preto som sa začal zaoberať so zavlažovaním.

Ak ste šikovný, závlahový systém si môžete poskladať aj sám. My vám ho navrhneme, dodáme materiál a poradíme Vám ako si ho poskladať. Ušetríte nemalú časť peňazí. Keď ste pohodlnejší alebo skôr veríte skúsenejšiemu realizátorovi dostanete závlahový systém "na kľúč". Skontaktujte nás a dohodneme sa na osobnom stretnutí. Cenovú kalkuláciu Vám spravíme zadarmo.

Kontaktovať nás môžete na tejto stránke

Referencie môžete nájsť na tejto stránke

 

Závlahové systémy

PROJEKTOVANIE

Ponúkam projektovanie automatických závlahových systémov trávnikov aj s čerpacou technikou  pre zákazníkov aj pre realizátorov. Cenovú ponuku Vám vypracujem bezplatne, projektovanie je spoplatnené podľa veľkosti a náročnosti projektu na základe dohody po obhliadke terénu.

REALIZÁCIA

So zavlažovaním sa zaoberám od roku 2009, zameriavam sa najmä na Levický okres a okolie. Robím realizácie závlah pri rodinných domoch, priemyselné parky, verejné priestranstvá, tenisové kurty, športové ihriská.

PREDAJ

Ponúkam predaj závlahových komponentov značky HUNTER, RAIN BIRD, TORO, vrátane čerpacej techniky - ponorky, povrchové čerpadlá, riadenie a senzory pre automatizáciu závlahových systémov, PE potrubie, filtrácie, spojovací materiál.

Pre realizátorov vieme poskytnúť zľavy na materiál 

ODBORNÉ PORADENSTVO

Rád vám pomôžem pri výbere komponentov alebo čerpacej techniky aby váš systém fungoval ideálne a šetrne bez zbytočných výdavkov.

 

 

 Vyžiadanie cenovej ponuky na závlahu Stiahnite si a vyplňte tlačivo. Pošlite na mail info@gardenstreet.sk alebo vyplňte online formulár.

STIAHNUŤ Podklad na CP.pdf

STIAHNUŤ Vzor.jpg

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na mail info@gardenstreet.sk alebo telefonicky na +421 908 109 249

 

Robotické kosačky 

PREDAJ

Od roku 2021 sme autorizovaným predajcom značky AL-KO Robolinho®. Ponúkame na predaj celý sortiment týchto robotických kosačiek vrátane predaja a montáže a servisu.

INŠTALÁCIA

Zaoberáme sa aj inštaláciou robotických kosačiek. O cenovú ponuku si môžete požiadať na info@gardenstreet.sk alebo na t.č.: +421 908 109 249

 

25052011465