O Nás

 Zaoberáme sa predajom, projektovaním a inštaláciou závlahových systémov, a robotických kosačiek. Ponúkame Vám pohodlné riešenie na údržbu trávnika. Zabezpečíme automatizáciu celého procesu. Závlahový systém bude polievať trávnik automaticky, ohľadom na meniace sa počasie a robotická kosačka pokosí trávnik bez zásahu človeka. Vieme zabezpečiť aj údržbu celého systému.

  


História projektu

- Ako majiteľ, Jozef Szántó, sa už roky sa starám o trávniky, dávam rady známym alebo ľuďom ktorý ma o to požiadajú. Aj pri dodržiavaní všetkých zásadných pravidiel - kosenie, prevzdušňovanie a hnojenie sa vždy zabúda na to najdôležitejšie, polievanie trávnika. Preto som sa začal zaoberať so zavlažovaním. Realizácie robíme od roku 2009. Sme certifikovaná realizačná firma spoločnosti HUNTER. Máme za sebou veľa spokojných zákazníkov po celom Slovensku. 

 Ak ste šikovný, závlahový systém si môžete poskladať aj sám. My vám ho navrhneme, dodáme projekt, materiál a poradíme Vám ako si ho poskladať. Ušetríte nemalú časť peňazí. Keď ste pohodlnejší alebo skôr veríte skúsenejšiemu realizátorovi dostanete závlahový systém "na kľúč". Kontaktujte nás a dohodneme si osobné stretnutie. Cenovú kalkuláciu Vám spravíme zadarmo.

- Ďalšou dôležitou úlohou pri udržiavaní okrasných trávnikov je pravidelné kosenie. Nie každý si vie nájsť čas na kosenie každý 3-4 deň. Ale ak chceme mať pekný, hustý, tmavozelený trávnik pravidelné kosenie je nevyhnutné! Preto sme rozšírili našu ponuku o robotické kosačky. Ponúkame viacero značiek, vždy vyberieme tú najvhodnejšiu kosačku k danej situácii.


  

Certifikáty - zavlažovanie: