Samonavŕtavací pás Q 25-32 x 3/4"

Kód: 3936
€2,70
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

Rain Samonavŕtavací pás Q 25-32 x 3/4" je špičkovým riešením pre rýchlu a efektívnu inštaláciu závlahových systémov a rozvodov vody. Súčasťou dodávky je pás vhodný pre hadice s priemerom 25 alebo 32 mm, čo zabezpečuje univerzálnu kompatibilitu so širokou škálou zariadení.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Jednoduchá inštalácia: Samonavŕtavací pás umožňuje bezproblémovú montáž bez použitia špeciálneho náradia. Stačí vložiť sedlo okolo potrubia a zaskrutkovať vrch pásu na požadovanú pozíciu.

  • Odolné voči tlaku: Tento produkt je navrhnutý tak, aby odolal dlhému a vysokému tlaku vody, čo zaisťuje spoľahlivú prevádzku aj pri náročných podmienkach.

  • Automatické zarovnanie: Otvory dierovača sa automaticky zarovnajú so smerom vody, čo zjednodušuje proces inštalácie a zlepšuje celkový výkon závlahového systému.

  • Viacúčelové použitie: Produkt je vhodný pre PE potrubie nízkej aj vysokej hustoty s vonkajším priemerom 25 alebo 32 mm, čo umožňuje jeho flexibilné využitie v rôznych aplikáciách.

Možné kombinácie:

Rain Samonavŕtavací pás Q 25-32 x 3/4" je spoľahlivým a efektívnym riešením pre vaše závlahové potreby. S jeho pomocou zabezpečíte jednoduchú inštaláciu a optimálnu prevádzku vášho závlahového systému

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: