Rotačná tryska Rain Bird R-VAN24-360

Kód: 290551/808
€7,70
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Rotačná tryska Rain Bird R-VAN24-360 je otáčavá rotačná tryska s fixným uhlom vodného prúdu 360°, s nízkou spotrebou vody. Môže byť inštalovaná na akýkoľvek sprayový postrekovač s vonkajším závitom.

 

Rain Bird R-VAN je otáčavá rotačná tryska s meniacim uhlom vodného prúdu, preto je nesmierne odolná voči vetru. Môže byť inštalovaná na akýkoľvek sprayový postrekovač s vonkajším závitom. Nízka intenzita zrážok a nízka spotreba vody nám umožňuje zavlažovať väčšej plochy, preto na jednu sekciu vieme pripojiť aj viac postrekovačov. Spotreba vody je 1/3 spotreby vody rozprašovacej trysky, preto má dopyt na menej elektromegnetických ventilov a na automatiku s nižším sekciovým číslom. Používa sa na zavlažovanie medzi uhlami 45-360° a na vzidalenosť 2,4-7,3 metrov (závisý od typu). Rodina R-VAN obsahuje aj pásové trysky s ktorými sa aj pásy široké 1,2 metrov dajú rovnomerne zavlažovať. Každá tryska má farbový kód pre ľahšiu identifikáciu. Produkt obsahuje aj filter.

   

Vďaka špeciálnemu dizajnu tryska R-VAN je nastaviteľná bez akéhokoľvek náradia - uhol zavlažovania aj zavlažovací lúč.

   

Pre fungovanie trysiek R-VAN je potrebný 1,4-3,8 bar tlaku. Optimálny funkčný tlak je 3,1 bar, najľahšie dosiahnuteľný s postrekovačom RD-1804-S-P45-F. Je vynikajúca voľba pre budovanie nových zavlažovacích systémov, ale aj na prestavbu starých - zanedbaných zavlažovacích systémov.

   

Rotačná tryska Rain Bird R-VAN24-360 s fixným uhlom 360° sa dá používať medzi vzdialenosťami 5,2-7,3 metrov. Na základe výstupu zrážok (vody) sú všetky typy rotačných trysiek R-VAN použiteľné na rovnakej sekcie. Výstup zrážok (vody) pri rodine produktov R-VAN je rovnaký ako u MPR trysiek postrekovačov Rain Bird 5000/5000 Plus, preto sa dajú inštalovať na rovnakú sekciu.

 

PARAMETRE
? Nízka zrážková rýchlosť znižuje odtok a eróziu
? Technológia viacerých lúčov odolná voči vetru
? Vyrovnaná zrážková výška (MPR)
? Nastaviteľný oblúk a polomer bez potreby špeciálneho náradia
? Funkcia PULL-UP pre vyplachovanie nečistôt z trysky
? Farebné označenie pre jednoduchšiu orientáciu na mieste inštalácie
? Udržiavajú efektívny výkon pri vysokých prevádzkových tlakoch, bez zamlžovania alebo zahmlenia lúča vody
? Inštalácia s rotorom série Rain Bird 5000 MPR umožňuje dosiahnutie zhody zrážok od 2,4 - 10,7 m
   
ŠPECIFIKÁCIA TRYSKY
? Dostrek: 5,2-7,3 m
? Pripojenie: vnútorný závit
? Uhol výseče: fix, 360°
? Optimálny tlak: 3,1 bar
? Pracovný tlak: 1,4 - 3,8 bar

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: