Postrekovač Pro-Spray-12-SI, bez trysky, pripoj. zboku, výsuv 30cm/kart.25ks

Kód: 330240/647
€16,26
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
4.6.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Postrekovač Hunter PRO-Spray 12-SI je Spreyové teleso s 30 cm-ovým výsuvom, ku ktorému je možné pripojiť hocijakú rozprašovaciu alebo rotačnú trysku s vnútorným závitom.

Postrekovač Hunter PRO-Spray sa používa na zavlažovanie súkromných pozemkov, verejných priestranstiev a rovnako aj priemyselných areálov. Dá sa naňho pripojiť hocijakú rozprašovaciu alebo rotačnú trysku s vnútorným závitom. Je úsporný, vyrávba sa zo silného plastu, odolnému voči UV žiareniu, ktorý bol zhotovený na dlhodobé použitie. Zabraňuje nežiadúcemu otočeniu, napriek tomu smer výseče sa dá jednoducho nastaviť aj počas prevádzky. Obsahuje mimoriadne silnú oceľovú pružinu, ktorý aj po dlhej dobe spoľahlivo stiahne späť výsuvník postrekovača. Jeho obnovené tesnenie výsuvníka sa aktivuje pod tlakom, zabráni vytekaniu vody vedľa výsuvníka a zabezpečí bezchybný chod postrekovača na dlhé roky.

   

Hlavice postrekovača Hunter PRO-Spray sa vyrábajú vo viacerých veľkostiach. Je v predaji nevýsuvná, 5, 7,5, 10, 15 a 30 cm-ová výsuvná hlavica. Postrekovače sú vybavené preplachovacou zátkou, ktorá zabezpečí prepláchnutie systému od nečistôt, potom stačí nainštalovať žiadanú trysku. Tieto rozprašovacie telesá sú vybavené vnútorným 1/2" pripojovacím závitom. Je k nim možné zvlášť objednať aj spätný ventil, ktorý zabraňuje vytekaniu zbytkovej vody zo systému, ak chceme zavlažovať svahovité oblasti. Ventil udrží prevýšenie až do 3 m. Je k nim možné dostať aj záslepku alebo uzatváraciu trysku, ktorá je ideálna v prípade, ak postrekovač nechceme využívať, týmto pádom ho nemusíme vykopať.

   

Postrekovač Hunter PRO-Spray 12-SI disponuje 30 cm-ovým vysuvníkom, ktorý je vybavený vnútorným 1/2" pripojovacím závitom. Dá sa naňho pripojiť hocijakú rozprašovaciu alebo rotačnú tryska s vnútorným závitom.

 

PARAMETRE
? Model: 30 cm
? Kompatibilné so všetkými tryskami s vnútorným závitom
? Inovatívne smerové vyhotovenie so zapusteným koncom
Vlisované stieracie tesnenie
Odolná pružina
Najodolnejšie teleso postrekovača v rámci odvetvia
Inovatívne utesnenie
Spätný ventil Pro-Spray
   
PREVÁDZKOVÉ ŠPECIFIKÁCIE
? Odporúčaný prevádzkový tlak: 1,0 až 7,0 bar (100 až 700 kPa)
   
VOLITEĽNÉ PRÍSLUŠENSTVO
? Spätný ventil (až do prevýšenia 3 m)
   
ROZMERY
? Výška v zasunutej polohe: 41 cm
? Výška výsuvu: 30 cm
? Vonkajší priemer: 5,7 cm
? Pripojenie: 1/2" vnútorný závit

 

Dodatočné parametre

Kategória: Sprejový postrekovač Hunter PRO Spray
Hmotnosť: 0.27 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: