Batériová riad. jednotka NODE-100, 1 sekcia, s 9V solenoidom, 10 ks - box

Kód: 332341/555
€99,90
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Hunter NODE-100 je 1-okruhový batériový ovládač, ktorý sa dá použiť na miestach, kde nie je k dispozícii sieťové pripojenie. Dodáva sa s cievkou 9V.

Riadiaca jednotka je najdôležitejším prvkom automatického zavlažovacieho systému. Umožňuje ovládať zavlažovacie zóny, nastaviť čas a frekvenciu zavlažovania. K jeho variantom patrí najjednoduchší kohútikový ovládač alebo dokonca najsofistikovanejší priemyselný ovládač. Existujú sieťové alebo batériové, pevné alebo rozšíriteľné, vnútorné alebo vonkajšie, ručne programovateľné alebo inteligentné ovládače (pripojené k internetu). Funkciou ovládača je otváranie alebo zatváranie elektromagnetických ventilov, spracovanie signálov senzorov alebo dokonca čerpadla podľa nastavených programov.

   

Hunter NODE je určený na zavlažovanie malých záhrad, kde nie je k dispozícii sieťové pripojenie alebo by bolo príliš nákladné ich vybavenie. Je to jeden z najspoľahlivejších a najdlhšie predávaných výrobkov na trhu. Tento typ ovládača je k dispozícii vo verziách 1, 2, 4 alebo 6 zón. Ovládač NODE má špeciálny kryt, krytie IP68 a špeciálne gumové viečko chráni jeho jadro, takže ho možno nainštalovať do ventilovej šachty (aj keď je nainštalovaný pod vodou). Ovládač môže byť namontovaný priamo na solenoid elektroventilu alebo dokonca namontovaný na boku ventilovej šachty pomocou príslušných konzol. V opačnom prípade je maximálna vzdialenosť medzi ovládačom a elektroventilmi je 30 m. Vďaka veľmi jednoduchému a prehľadnému návodu môže každý ľahko pochopiť, ako nastaviť programy, spustiť alebo zastaviť zavlažovanie. 2x 9 V batérie (nie sú súčasťou) zaručujú celosezónnu prevádzku. Spolu s voliteľným solárným panelom SPNODE sa dá šetriť batérie a nabíjať ju.

Ovládač môže byť pripojený k normálne zatvorenému dažďovému senzoru, modely s 2, 4 alebo 6 zónami môžu ovládať aj hlavný ventil. Dažďový senzor je možné obísť. Tento ovládač má 3 programy (A, B a C) so 4 časmi spustenia na jeden progam, takže dá sa spustiť zónu celkom až 12-krát denne. Dni zavlažovania sú voľne voliteľné, nastaviteľné na ktorýkoľvek deň v týždni, zavlažované párnymi alebo nepárnymi dňami alebo cyklami až 31 dní. Čas behu každej zóny je možné nastaviť od 0 minút do 6 hodín v krokoch po 1 minúte. Môže byť naprogramovaný na oneskorenie nábehu (1-99 dní) a trvanie zavlažovania je možné nastaviť v 10% prírastkoch k sezóne (10% - 150%). Nastavený program sa dá uložiť, takže ak niekto zle nastavý ovládač, uložený program sa dá ľahko obnoviť.

   

Hunter NODE-100 je 1-okruhový batériový ovládač, ktorý je k dispozícii s cievkou. Vysoko spoľahlivá, univerzálna a vysoko funkčná domáca riadiaca jednotka. Je to batériový ovládač, takže môže ovládať akýkoľvek 9 V elektromagnetický ventil. Jeho programovanie je veľmi jednoduché a bolo vyvinuté tak, aby ho mohol vykonať každý. Všetky nastavenie sú ľahko čitateľné z displeja.

PARAMETRE
? Typ: Pevný
? Napájanie z batérií
? Počet sekcií: 1
? Prevedenie: Vonkajšie plastové
? Nezávislé programy: 3
? Počet štartov na program: 4
? Maximálne trvanie zavlažovania u sekcie: 6 h
? Manuálne spustenie a obnovenie programu jedným tlačidlom
? Neovláda Masterventilu
? Oneskorenie medzi sekciami
? Sada so solárnym panelom (SPNODE) zabezpečí bezúdržbovú prevádzku
? Predĺženie doby prevádzky napájaním z jednej alebo dvoch 9 V batérií
? Dĺžka kábla k cievke až 30 m (pri použití vodiča s prierezom 1 mm2)
? Blokovanie zavlažovania až na 99 dní mimo sezóny
? Možnosť ponoru ho hĺbky až 4 m (IP68)
? Indikátor stavu batérie
? Ochranné gumené puzdro
Pamäť Easy Retrieve
Sezónne nastavenie: Globálne (10%-150%)
   
ELEKTRICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
? IP68 vodotesnosť
? Vstupy na pripojenie senzorov: 1
? Funguje iba s cievkami na jednosmerné napätie 9 VDC
? Prevádzková teplota: -18 °C až +66 °C
? Napájanie: 9 V batéria (jedna alebo dve) alebo solárny panel
? Sada so solárnym panelom SPNODE eliminuje potrebu batérií a zabezpečí bezúdržbovú prevádzku
   
ROZMERY
? Priemer: 9 cm
? Výška: 6 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Závlahové systémy
Hmotnosť: 0.75 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: