Tryska 8A, dostrekom 2,4m, nast.uhol, 0°-360°- hnedá bal.25ks/250ks

Kód: 330410/667
€1,62
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Tryska Hunter 8A môže byť inštalovaná na akýkoľvek sprayový postrekovač s vonkajším závitom. Pri tryske 8A je uhol výseče nastaviteľný medzi uhlami 0-360°.

Hunter nastaviteľná tryska môže byť inštalovaná na akýkoľvek Spreyový postrekovač s vonkajším závitom. Používa sa na zavlažovanie menších a stredných trávnatých plôch. Je najpoužívanejším typom trysiek. Sú ľahko inštalované, nastaviteľné a uhol výseče je ľahko upraviteľný k danej ploche. Rodina produktov nastaviteľných trysiek Hunter vydávajú pomerne väčšie kvapky vody, preto sú odolnejšie proti menším vetrom. Vďaka svojej použiteľnosti sú veľmi mnohostranné, používajú sa na zavlažovanie medzi uhlami 0-360° a na vzdialenosť 0,9-5,2 metrov, v závislosti od typu trysky. Každá tryska má farbový kód pre ľahšiu identifikáciu. Produkt obsahuje aj filter.

   

Dostrek môžeme znížiť až o 25% pomocou skrutky na lom lúčov, ktorý sa nachádza na vrchu trysky. Uhol výseče sa dá bez náradia jednoducho nastaviť medzi uhlami 0-360°. Trysku zatočme do Spreyového telesa, počas prevádzky chyťme rúčku rozprašovača, jej točením vieme nastaviť postrek z pravého rohu pruhu na pravú stranu plochy, drážkovým obvodom rozprašovača vieme presne nastaviť uhol zavlažovania.

   

Pre fungovanie trysiek Hunter je potrebný 1,0-3,0 bar tlaku. Optimálny funkčný tlak je 2,1 bar, najľahšie dosiahnuteľný s postrekovačom PRO-Spray PRS30.

   

Tryska Hunter 8A je nastaviteľná medzi uhlami 0-360° a medzi vzdialenosťami 1,8-2,4 metrov. Na základe výstupu zrážok (vody) sa môzu použiť na rovnakej sekcii s takmer indentickými nastviteľnými alebo fixnými sprayovými tryskami.

   
   
PARAMETRE
? Ostrá, presne definovaná výseč
? Prispôsobená zrážková výška pre každú trysku od 8A po 17A
? Drážkovaný obvod trysky zaisťuje jednoduché nastavenie
? Veľké kvapky vody odolajú vetru
? Rovnomerná distribúcia vody pri lepšom pokrytí
? Modely s dostrekom 1,2 m a 1,8 m zvyšujú flexibilitu
? Farebné označenie pre jednoduchšiu orientáciu na mieste inštalácie
? Nastaviteľná výseč od 0° po 360°
   
ŠPECIFIKÁCIA TRYSKY
? Dostrek: 2,4 m
? Pripojenie: vnútorný závit
? Uhol výseče: nastaviteľný, 0°-360°
? Optimálny tlak: 2,1 bar
? Pracovný tlak: 1 - 3 bar
? Optimalizované na použitie s výsuvným postrekovačom Pro-Spray PRS30 s nastavenou reguláciou tlaku na úroveň 2,1 bar

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: PRO A - nastaviteľné
Hmotnosť: 0.01 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: