Postrekovač PSU-04-10A, výsuv 10cm + tryska 10A, dostrek 3m/kart.100ks

Kód: 330011/627
€3,18
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Postrekovač Hunter PS Ultra 04 je Spreyové teleso s 10 cm-ovým výsuvom, ktorý je dodané spolu s tryskou 10A.

Postrekovač Hunter PS Ultra sa používa na zavlažovanie súkromných pozemkov, verejných priestranstiev a rovnako aj priemyselných areálov. Dá sa naňho pripojiť hocijakú rozprašovaciu alebo rotačnú trysku s vnútorným závitom. Disponuje zúženým zhotovením. Patrí medzi lacnejšie postrekovače, ale je verný svojej značke, čo znamená, že je skvelý a spoľahlivý postrekovač. Vďaka svojmu zúženému tvaru má menší priemer, preto ho je možné zriadiť na kraj žiadanej oblasti, čím je možné dosiahnuť perfektné zavlažovanie. K ďaľším výhodám patrí, že sa môže montovať aj medzi trávnikovú mriežku. Začiatočný smer rozptylu sa dá jednoducho nastaviť aj počas prevádzky.

   

Firma Hunter vytvorila postrekovače PS Ultra na zástupcu produktov PS. Snažili sa odstrániť chyby starých postrekovačov. Základným rozdielom je, že pri postrekovačoch PS Ultra sa trysky dá vymeniť, kým pri starých PS to nebolo možné. Postrekovače PS Ultra boli vytvorené tak, aby boli kompatibilné so starými PS postrekovačmi. Vďaka tomu nemusíme vykopať starý postrekovač, stačí len vymeniť vnútorné časti. Prepláchnutie pri postrekovačoch PS Ultra nám umožní biela preplachovacia zátka. Prerobená rodina produktov PS dostala aj nové tesnenie, vďaka čomu narástla ich živnosť.

   

Hlavice postrekovača Hunter PS Ultra sa vyrábajú vo viacerých veľkostiach. Je v predaji 5, 10 a 15 cm-ová výsuvná hlavica. Postrekovače sú vybavené preplachovacou zátkou, ktorá zabezpečí prepláchnutie systému od nečistôt, potom stačí nainštalovať žiadanú trysku. Tieto rozprašovacie telesá sú vybavené vnútorným 1/2" pripojovacím závitom. Je k nim možné zvlášť objednať aj spätný ventil, ktorý zabraňuje vytekaniu zbytkovej vody zo systému, ak chceme zavlažovať svahovité oblasti. Ventil udrží prevýšenie až do 2 m. V prípade montáže spätného ventilu budeme potrebovať aj spodný filter, lebo iba spolu sa môžu montovať do postrekovača. Je k nim možné dostať aj uzatváraciu trysku, ktorá je ideálna v prípade, ak postrekovač nechceme využívať, týmto pádom ho nemusíme vykopať.

   

Postrekovač Hunter PS Ultra 04 vybavený tryskou 10A je možné dostať s 10 cm-ovým výsuvníkom. Môže sa použiť do vzdialenosti 2,2-3,0 m a je nastaviteľná v 0-360°. Toto rozprašovacie teleso je vybavené s vnútorným 1/2" pripojovacím závitom. Je k nim možné zvlášť objednať aj spätný ventil, ktorý zabraňuje vytekaniu zbytkovej vody zo systému, ak chceme zavlažovať svahovité oblasti. Ventil udrží prevýšenie až do 2 m. V prípade montáže spätného ventilu budeme potrebovať aj spodný filter, lebo iba spolu sa môžu montovať do postrekovača. Továrensky sa dodávajú spolu so spodným filtrom.

   
   
PARAMETRE
? Model: 10 cm
? S tryskou 10A
? Odolná hlavica
? Ozubený výsuvník pozostávajúci z dvoch dielov
? Výsuvník s vonkajším závitom je vhodný pre všetky trysky s vnútorným závitom
? Zabudované extra veľké filtračné sitko
Voliteľný spätný ventil
Odolná pružina
   
PREVÁDZKOVÉ ŠPECIFIKÁCIE
? Odporúčaný prevádzkový tlak: 1,0 až 4,8 bar (100 až 480 kPa)
   
ŠPECIFIKÁCIA TRYSKY
? Pripojenie: vnútorný závit
? Dostrek: 3 m
? Uhol výseče: nastaviteľný, 0°-360°
? Optimálny tlak: 2,1 bar
? Pracovný tlak: 1 - 3 bar
   
VOLITEĽNÉ PRÍSLUŠENSTVO
? Spätný ventil: 10 cm a 15 cm modely (prevýšenie až 2 m)
   
ROZMERY
? Výška v zasunutej polohe: 18 cm
? Výška výsuvu: 10 cm
? Vonkajší priemer: 3 cm
? Pripojenie: 1/2" vnútorný závit

 

Dodatočné parametre

Kategória: Sprejový postrekovač PS Ultra
Hmotnosť: 0.14 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: