Robotická kosačka AL-KO Robolinho 520 W

Kód: TR-196234
€949
Skladom (1 ks)
Domček
Inštalácia
Set náhradných nožov
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
  • Plne automaticky kosí plochy do 500 m². Tichý ako šepot v režime kosenia s hlučnosťou 60 dB(A).
  • Jednoduchá inštalácia a ovládanie
  • Jednoduché ovládanie pomocou aplikácie AL-KO inTouch cez WLAN.
  • Vysoká manévrovateľnosť a nízka hmotnosť.
  • Štyrikrát dlhšia životnosť noža vďaka geometrii s pravo-ľavým otáčaním. Zvládne svahy so sklonom do 35 % vďaka kolesám s vysokou trakciou

Detailné informácie

Podrobný popis

Robotická kosačka AL-KO Robolinho 520 W 

  • Plne automaticky kosí plochy do 500 m². Tichý ako šepot v režime kosenia s hlučnosťou 60 dB(A).
  • Jednoduchá inštalácia a ovládanie
  • Jednoduché ovládanie pomocou aplikácie AL-KO inTouch cez WLAN.
  • Vysoká manévrovateľnosť a nízka hmotnosť.
  • Štyrikrát dlhšia životnosť noža vďaka geometrii s pravo-ľavým otáčaním. Zvládne svahy so sklonom do 35 % vďaka kolesám s vysokou trakciou

 

Malý, kompaktný a obratný. Robolinho® 520W udržiava vašu záhradu úplne automaticky. Vďaka inteligentnému pripojeniu k inteligentným záhradným systémom je váš trávnik nielen spoľahlivo pokosený, ale zároveň získate aj voľný čas.

Pripojenie: S robotickou kosačkou Robolinho® s aplikáciou je záhrada inteligentne udržiavaná a Smart Garden sa stáva realitou. Možnosť ovládania cez aplikáciu AL-KO inTouch prostredníctvom domácej siete WiFi alebo cez Amazon Alexa.

 

Zázrak kosenia s pripojením Smart Garden - robotická kosačka Robolinho® 520W
Robolinho® 520W vyvinuli naši inžinieri v Nemecku, vyrábajú ho naši kvalifikovaní pracovníci v Rakúsku - takto v spoločnosti AL-KO Gardentech zaručujeme našim zákazníkom len tú najlepšiu kvalitu. Vďaka odolným komponentom a sofistikovanej technológii je Robolinho® spoľahlivým spoločníkom a pomocníkom pri každodennej starostlivosti o trávnik vo vašej záhrade. Robotická kosačka sa veľmi ľahko inštaluje, nabíjacia stanica aj pripojenie Smart Gardening sú rýchlo pripravené. Náš sofistikovaný softvér a intuitívne ovládanie uľahčujú starostlivosť o trávnik, a to kedy a kde chcete.

Technické údaje robotickej kosačky Robolinho® 520 W
Inteligentná starostlivosť o záhradu a inteligentné záhradnícke práce sú s Robolinho® 520W súčasťou súčasnosti: Vďaka už nainštalovanému hardvéru robotickej kosačky je možné jednoduché pripojenie prostredníctvom aplikácie AL-KO inTOUCH. Celé to funguje pohodlne cez ich WiFi. Tichá a bezemisná prevádzka zabezpečuje príjemnú prevádzku, ktorá získava energiu zo silnej a odolnej lítium-iónovej batérie s kapacitou 2,2 Ah / 18 V. To znamená, že robotickú kosačku od spoločnosti AL-KO možno bez problémov používať aj počas dovolenky. Špeciálne vyvinutá technológia pohybu v kombinácii so šírkou záberu 20 cm zabezpečuje efektívnu starostlivosť o trávnik na plochách do 500 m². Prekážky, ako sú stromy alebo svahy so sklonom až 35 %, zvládne bez problémov. 4-násobne dlhšia životnosť čepele. 

Výšku kosenia možno plynule nastaviť od 25 mm do 55 mm, čo vám umožní prispôsobiť dĺžku kosenia trávnika vašim osobným preferenciám. Technológia kosenia zaisťuje dokonalý strih a výsledná pokosená tráva sa ešte v kryte kosačky poseká a vráti sa na trávnik ako biologické hnojivo. S Robolinho® 520W preto nemusíte likvidovať pokosenú trávu. Maximálnu bezpečnosť pre ľudí a zvieratá zaisťuje spoľahlivá bezpečnostná technológia robotickej kosačky.

Nákup Robolinho® 520W a alternatívy
Jednoducho si zakúpte robotickú kosačku Robolinho® 520W v našom online obchode alebo si nájdite predajcu vo vašom okolí. Kompletná inštalácia je možná prostredníctvom nášho špecializovaného predajcu. Robolinho® 520W je ekologický pomocník pri údržbe vášho trávnika. Máte trávnik s rozlohou do 800 metrov štvorcových? V tom prípade odporúčame model solo® by AL-KO Robolinho® 822W.

Naše výhody pre vás
Pripojenie Smart Garden: Vďaka modelom Robolinho® s aplikáciou sa záhrada inteligentne udržiava a Smart Garden sa stáva realitou. Ovládanie cez aplikáciu AL-KO inTouch prostredníctvom domácej siete Wi-Fi a tiež cez Amazon Alexa.

Naša dvojročná záruka výrobcu sa vzťahuje aj na batériu tohto zariadenia. 

Inteligentná záhrada AL-KO: Pomocou aplikácie AL-KO inTOUCH (Google Play-Store / Apple App-Store) cez WLAN možno robotickú kosačku ovládať prostredníctvom smartfónu.

 

Technická špecifikácia

   
Značka solo by AL-KO
Šírka záberu v cm 20 CM
Výška kosenia min./max. v mm 25 - 55 MM
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 430 CM
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 630 CM
Rozmer výška v cm bez kartóne 270 CM
GT_ECO_MODE 002
Typ pohonu AKU
Dažďový senzor áno
Výdrž batérie (interne) v min. 50 MIN
Rýchlosť vpred max. km/h 0.97 KMH
Maximálna stúpavosť v % 35 %
Hmotnosť netto v kg 8 KG
Nabíjací čas batérie v min. 45 MIN
Konektivita AL-KO pripojenie WLAN
Kapacita batérie (interné) Ah 2.2
Nastavenie výšky kosenia Manuálne - plynule
Napätie batérie (interne) V 18 V
Počet vstupných bodov 3

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické kosačky
Čas kosenia: 90 minút
Hlučnosť: 60 dB
Max. pracovný sklon: 45 %
Maximálna pracovná plocha: 1200 m²
Počet pracovných zón: 5
Pripojiteľnosť: WiFi
Šírka záberu: 23 cm
Výška kosenia: 22 - 55 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: