Zvlhčovacia hadica

Kód: SENZVLH/3217
€22
Vyprodáno
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Znižuje teplotu a udržuje dostatočnú vlhkosť počas horúcich dní
  • Môže byť využitá aj na zavlažovanie kvetináčov
  • Dosahuje dĺžku 6 metrov + 1,5 metra prívod

 

Popis

Ochladzovač vzduchu - vodná hmla je vynikajúca pre osvieženie v teplých letných dňoch, je to sústava mikrotrysiek, ktoré môžeme ľubovoľne, rýchlo a jednoducho inštalovať okolo posedenia, na balkónoch, pergolách, pod slnečníkmi, na terasách, v záhradných reštauráciách, vhodné aj na krátkodobé ochladenie priestorov pre zvieratá, možno použiť aj v tropických skleníkoch.

 

Jednoduchá montáž, pripája sa na existujúci vodovod, možno aj na ručný postrekovač, zaistí krátkodobé pocitové ochladenie priestoru až o 10 – 12 °C, nie je vhodné inštalovať nad povrchmi podliehajúcim účinkom vlhka, pozor na klzkú podlahu (v prípade inštalácie pri klzkých povrchoch napr. dlažba a kameň).

 

Zvlhčovacia hadica alebo vodná hmla je vynikajúca pre ochladenie skleníka a zaistenie nevyhnutnej vlhkosti vzduchu v horúcich letných dňoch. Hadicu je možné ľahko napojiť na modul s ventilmi pomocou adaptéra, ktorý je súčasťou balenia. Hadicu je možné využívať aj v prípade napojenia skleníka na zdroj dažďovej vody, odporúčané čerpadlo zaistí dostatočný tlak pre správnu funkciu. Zvlhčovacia hadica sa obvykle inštaluje do štítu skleníka a najlepší výsledok je dosiahnutý pri smerovaní trysiek na betónovú cestu uprostred skleníka. Efekt ochladenia je vylepšený smerovaním ventilátora na zvlhčovanú cestu. Ide o vysoko účinný a ekologický spôsob regulácie teploty.

 

Balenie obsahuje:

 

hadica s dĺžkou 7,5 m

kovové zahmlievacie trysky 5 ks

závesné klipsy 5 ks

čapový adaptér

tesnenie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: