Záhradný skleník LANITPLAST DOMIK 2,6 x 2 m PC 4 mm

Kód: LG2552/3230
€490
Vyprodáno
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Podrobný popis

Polykarbonátový skleník DOMIK klasického sedlového tvaru sa vďaka svojej robustnej konštrukcii hodí aj do oblastí s náročnejšími poveternostnými podmienkami, napr. do hôr alebo do miest so silnejšími nárazmi vetra. Svoje uplatnenie však nájde aj v menej premenlivom a náročnom prostredí. Vďaka jednoduchej montáži a nenáročnej údržbe urobí skleník DOMIK radosť každému záhradkárovi.

Konštrukcia

Konštrukcia skleníka je zložená z oceľových pozinkovaných joklov (rúrok) 40 x 20 mm s hrúbkou 0,85 – 1,05 mm a zo spojovacích profilov 20 x 20 mm. Rozteč nosných profilov je iba 100 cm od seba. Predné a zadné čelo skleníka je vybavené jednokrídlovými dvojdielnymi dverami na pántoch. Horné krídlo je možné použiť ako ventilačné okienko. Skleník je priechodný.

Polykarbonát

Skleník je zasklený vysoko kvalitným 4 mm komôrkovým polykarbonátom Brett Martin s UV filtrom. Polykarbonát neuvoľňuje žiadne škodlivé látky a štátny zdravotný ústav ho uznal ako zdraviu nezávadný. Zároveň sa nemusíte obávať ani nepriazne počasia, na polykarbonát platí predĺžená záruka 10 rokov proti poškodeniu krupobitím.

 

Parametre skleníku: Lanitplast DOMIK
Produktový rad DOMIK
Šírka 2,6 m
Výška 2,2 m
Dĺžka 2 m
Hmotnosť 72 kg
Plocha skleníku 5,2 m2
Zasklenie Polykarbonát Brett Martin MARLON
Hrúbka polykarbonátu 4 mm
UV ochrana ÁNO
Materiál konštrukcie Galvanické zinkovanie
Hrúbka "joklových" profilov 40 x 20 mm
Čelné dvere 2 ks
Šírka x výška dverí 89 x 180 cm
Záruka 10 rokov polykarbonát na nerozbitnosť krupobitím, 2 roky na konštrukciu

 

Montáž

Celý postup montáže krok za krokom nájdete v montážnom návode. Ten je aj súčasťou balenia. Pri stavbe skleníka odporúčame presne podľa tohto návodu postupovať. Pokiaľ si na montáž sami netrúfate, obráťte sa na nás.

 

Dôležité upozornenia k montáži a údržbe 

  • Pri tomto modeli skleníka je nutné si presný rozmer predného a zadného čela svojpomocne vyrezať z dodaných polykarbonátových dosiek podľa priloženého návodu.
  • Pokiaľ máte v úmysle stavbu murovanej alebo betónovej podmurovky (aj napriek tomu, že skleník DOMIK podmurovku nevyžaduje a je možné ho zapustiť priamo do zeme), tak ju vybudujte až po zakúpení skleníka a po postavení oceľovej konštrukcie skleníka.
  • V prípade používania prírodných hnojív, umelých hnojív, pesticídov, herbicídov a iných chemikálií môže po dlhšej alebo aj kratšej dobe (v závislosti na intenzite hnojenia) dôjsť aj napriek silnej antikoróznej vrstve ku korózii oceľových dielov skleníka (konštrukcia, skrutky, a pod.).

 

Obsah balenia

  • kompletný skleník = nosná konštrukcia v rozmeroch 2,6 x 2 m (vrátane oboch dverí)
  • všetky potrebné spojovacie prvky + polykarbonátové dosky v rozmeroch 2,1 x 6 m
  • montážny návod
  • ku skleníku je možné dokúpiť príslušenstvo

 

 

Ďalšie varianty skleníku

Skleníky DOMIK sa vyrábajú v dĺžkach od 2 do 6 metrov (vždy po 2 metroch). Vyberať môžete aj z 5 rôznych hrúbok polykarbonátového presklenia.

 

Príslušenstvo

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Chytrý skleník SENSORIE
Hmotnosť: 72 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: