Záhradný skleník Gardentec Kompakt 4 x 3 m

Kód: GU4294454/3233
€515
Vyprodáno
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Podrobný popis

Oblúkový skleník Gardentec Kompakt v rozmere (š x v x d) 3 m x 2 mx 4 m z polykarbonátu je vyrobený z plechových pozinkovaných profilov s hrúbkou 1 mm. Skleník má vysokú priepustnosť slnečného žiarenia s optimálnym rozptylom dopadajúceho svetla, vysokú odolnosť proti poveternostným podmienkam, nízku hmotnosť a vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti. Tento skleník je ekonomický výhodným modelom z radu Gardentec so skvelým pomerom ceny a výkonu. 

 

Presklenie skleníka

Zasklenie skleníka je tvorené čírym dutinkovým (komôrkovým) polykarbonátom s hrúbkou 4 mm s UV ochranou, ktorý má zvýšené tepelnoizolačné vlastnosti, oproti bežne predávaným skleníkom. Polykarbonát spĺňa všetky podmienky zdravotnej nezávadnosti. Na polykarbonát máte predĺženú záruku v dĺžke 3 rokov proti poškodeniu krupobitím.  

Skleník má jedny čelné dvere a dve ventilačné okienka. Skleník môžete navyše doplniť o tvárnice Guttagarden z ktorých môžete uprostred skleníka vytvoriť cestičku.  

Oproti prémiovému radu skleníkov Gardentec Classic nemajú skleníky Gardentec Kompakt základový rám a tesnenie. Navyše sa líšia konštrukciou okien a dverí.   

 

 

Parametre: Gardentec Kompakt
Šírka 3 m
Výška 2 m
Dĺžka 4 m
Presklenie Polykarbonát 4 mm
UV ochrana ÁNO (jednostranná)
Materiál konštrukcie profilovaná žiarovo pozinkovaná oceľ 
Hrúbka profilov 1 mm 
Šírka profilov  78 mm
Dvere čelné 1 ks
Šírka x výška dverí 96 x 188 cm
Vetracie čelné okno 2 ks
Základový rám NIE
Záruka 3 roky polykarbonát, 3 roky na konštrukciu

 

 

Montáž

Ukotvenie skleníka je možné dvoma spôsobmi - zakopanie do zeme alebo ukotvenie na betónový základ. V pôde sa skleník upevňuje zakopávaním špeciálnych pätiek konštrukcie. Vďaka použitým materiálom a spôsobu ich spojenia, pomocou skrutiek vznikne veľmi stabilná konštrukcia skleníka bez nutnosti stavby základov.

Jednoduchú montáž zvládnete svojpomocne podľa priloženého návodu

 

 

Obsah balenia

Skleník Gardentec Kompakt je dodávaný ako stavebnica skladajúca sa z pozinkovanej konštrukcie a dutinkového polykarbonátu. 

 

 

banner_prislusenstvo_skleniky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: