Rozdelovač pre viacero okien

Kód: SENROZDEL/3201
€155
Vyprodáno
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Slúži na pripojenie rozširujúcich otváračov okien pre väčšie skleníky
  • Ovláda až 4 otvárače okien (v kombinácii s káblovou rozdvojkou až 8 otváračov)
  • Počet otvorených okien závisí od rozdielu medzi aktuálnymi a cieľovými podmienkami

 

Popis

Rozbočovač pre viac okien poslúži najmä v situáciách, keď potrebujete ovládať väčší počet okien, než nám riadiaca jednotka v základnej konfigurácii ponúka. Tento komponent umožňuje ovládať nezávisle až 4 otvárače okien a v kombinácii s káblovou rozdvojkou až 8 otváračov.

 

Počet otvorených okien je určený na základe rozdielu medzi aktuálnou teplotou v skleníku a cieľovou teplotou vybranou užívateľom. Ak je rozdiel teplôt do 1 °C, otvorí sa ¼ okien, pri rozdiele do 2 °C sa otvorí ½ okien, a takto sa postupuje až do stavu plného otvorenia. V prípade regulácie vlhkosti vzduchu dochádza k otvoreniu všetkých okien súčasne, aby nedochádzalo k zbytočným stratám tepla.

 

V skleníkoch odporúčame využívať približne 1 otvárač okien na každých 10 m2 plochy skleníka. Tento údaj však silne závisí od veľkosti okien vášho skleníka a od spôsobu cirkulácie vzduchu vo vnútri neho. V prípade záujmu vám radi pomôžeme s výberom pre váš skleník. V skleníkoch nad 80 m2 je možné na riadenie podmienok využiť viac riadiacich jednotiek, maximálna veľkosť skleníka teda nie je z pohľadu inteligentnej výbavy obmedzená.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: