Radio link pre robotické kosačky WORX Landroid

Kód: TR-844
€180
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.6.2024

doplnok radio link pre robotické kosačky WORX Landroid, vytvára rádiové spojenie z vášho Wi-Fi routera s Landroidom, nadviaže rádiové pripojenie, ktoré pokryje vzdialenosť až 1 km

Detailné informácie

Podrobný popis

Radio link pre robotické kosačky WORX Landroid

 

 

Vždy pripojené, vždy aktualizované. 

 
Vytvorte odolné rádiové pripojenie, ktoré sa rozširuje až 1 km od vášho Wi-Fi routeru. Radio link pre robotické kosačky WORX Landroid poskytuje vášmu Landroidu konštantnú online konektivitu. Pravidelné domáce siete Wi-Fi spravidla pokrývajú iba zlomok celej záhrady - RadioLink to vyrieši. Vytvára rádiové spojenie z vášho Wi-Fi routera s Landroidom, bez ohľadu na steny alebo iné prekážky. Kúpte si rádiové spojenie a uistite sa, že váš Landroid zostáva pripojený.
 
 
 
 

 


Prečo Radio link pre robotické kosačky WORX Landroid

Umelá inteligencia Landroidu využíva cloudový výpočet a spolieha sa na dobré pripojenie k sieti Wi-Fi za účelom automatického plánovania a bezdrôtových aktualizácií softvéru. Bežné domáce siete Wi-Fi zvyčajne pokryjú len malý kúsok celej záhrady. RadioLink to vyrieši.

 

 
 

Ako to funguje 

RadioLink nadviaže rádiové pripojenie, ktoré pokryje vzdialenosť až 1 km od vášho smerovača Wi-Fi, bez ohľadu na steny alebo iné prekážky.

 
 

Radio link pre robotické kosačky WORX Landroid využíva dôveryhodnú technológiu 

Spoľahlivá a energeticky málo náročná rádiová technológia pod pásmom GHz využívaná doplnkom RadioLink sa používa aj na komunikáciu na veľké vzdialenosti v postihnutých oblastiach, v ktorých bola zničená telekomunikačná štruktúra. Vo veľkom meradle sa používa aj v satelitoch.

 

 
 

Ľahká inštalácia 

Doplnok RadioLink sa dodáva v dvoch častiach a stačí ho zapojiť. Pripojíte len vysielač k smerovaču (nemusí mať ani sieť Wi-Fi), vložíte prijímač na panel Landroidu a je to. Nie sú potrebné párovania, zadávanie dlhých sériových čísiel a hesiel k sieti Wi-Fi.

 


 

Vhodný pre modely:

  • Worx Landroid S300   WR130E
  • Worx Landroid M500  WR141E
  • Worx Landroid M700  WR142E
  • Worx Landroid M1000 WR143E
  • Worx Landroid M1500 WR153E
  • Worx Landroid L2000  WR155E

 


Obsah balenia:

  • 1x radio link vysielač
  • 1x radio link prijímač

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: