PRESS PC-15 1" S MANOMETROM A S FLEXO KÁBLAMI

Kód: EPO5Y1151/772
€47
Vyprodáno
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Prietoková jednotka PRESS PC-15 s 1" pripojovacími závitmi je určená na ovládanie ponorných a povrchových odstredivých čerpadiel. 
 
TECHNICKÉ PARAMETRE
Závlaha:Malá až veľká závlaha do optimálneho prietoku 70 l/min
Zásobovanie vodou:Zásobovanie víkendovej chaty aj s malou závlahou
Ručné manuálne ovládanie:Na 230V do optimálneho prietoku 70 l/min
Napätie:1x230V
Spôsob používania:E = občasné sezónne využitie (víkendové chaty, sezónna závlaha)
Ovládanie:Prietokové jednotky

 

Prietoková jednotka PRESS PC-15 s 1" pripojovacími závitmi je určená na ovládanie ponorných a povrchových odstredivých čerpadiel. Je vybavený manometrom, na ktorom môžete sledovať prevádzkový tlak v systéme. Taktiež je vopred nakáblovaný ( flexo-káble, zástrčka a zásuvka ), takže nie je nutné robiť daľšie zásahy do prietokovej jednotky. 

Jednotka ovláda čerpadlo na základe prietoku a tlaku. Vhodná je najmä pri jednoduchých inštaláciách, ako je menšia závlaha, polievanie záhrady, prechodné inštalácie, sezónna chatka a pod. Je určená pre čerpadlá do výkonu max. 1,1 kW a napätím na 230V. 

Táto prietoková jednotka môže byť nainštalovaná zvisle aj vodorovne, čo značne uľahčuje montáž a môže tak ušetriť miesto na ďaľšie inštalačné prvky. 

Jednotku odporúčame použivať kombinovane s malou tlakovou nádobou ( 3l, 8l ). Vyhnete sa tak opakovanému zapínaniu a vypínaniu čerpadla pri prípadných aj jemných únikoch vody, čo značne predĺži životnosť čerpadla aj prietokovej jednotky. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: