Otvárač okna 300 mm

Kód: SENOTV300/3209
€107
Vyprodáno
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Udržuje zvolenú teplotu a vlhkosť vzduchu
  • Robustná konštrukcia, ktorá zdvihne aj ťažké okná
  • Univerzálny systém uchytenia vhodný do ľubovoľného skleníka
  • Prívodný kábel s dĺžkou 3,75 metra

 

Popis

Pomocou elektrických otváračov okien je riadená ventilácia vo vnútri skleníka. Elektrické otvárače regulujú nielen teplotu, ale aj vlhkosť vzduchu, čo je veľkou výhodou oproti ich mechanickej alternatíve. Rastliny vďaka tomu nie sú náchylné na napadnutie plesní, vďaka čomu je možné výrazne predĺžiť vegetačnú dobu a pestovať nepretržite v priebehu celého roka.

 

Ich nepochybnou výhodou je aj robustné prevedenie vhodné do náročných podmienok skleníka. Hliníkové torzo otvárača je odolné voči korózii, nehrozí tu vyvrátenie vplyvom silného poryvu vetra, ani nemôže dôjsť k úniku média reagujúceho na zmeny teploty. Spotreba elektriny prebieha iba pri pohybe okna, v stave otvorenia/zatvorenia je spotreba otvárača nulová.

 

Počas horúcich letných dní je možné u rastlín často pozorovať zvesené listy aj napriek dostatočnej vlahe. Je to spôsobené príliš nízkou vlhkosťou vzduchu v spojení s vysokou teplotou v skleníku. Rastlinám v tomto stave hrozí nevratné poškodenie prehriatím a znižuje sa ich odolnosť voči chorobám.

 

Riadiaca jednotka zaisťuje hladkú spoluprácu otváračov okien, ventilátora a zvlhčovacej hadice, aby vyššie uvedenému namáhaniu rastlín predišla. Múdra výbava dokáže vďaka spolupráci týchto komponentov ochladiť skleník až o 12 ° C, zvýšiť vlhkosť vzduchu na potrebnú úroveň a v priebehu večera a noci prebytočnú vlhkosť opäť vyvetrať. Spôsob spolupráce týchto komponentov je výsledkom náročného vývoja a testovania spoločnosti Sensorie s.r.o. a jeho prínos bol potvrdený u desiatok spokojných zákazníkov.

 

Súčasťou dodávky otvárača okien je aj 7 kusov sťahovacích pások a nevyhnutný spojovací materiál pre jednoduchú inštaláciu do skleníka. Otvárače okien dodávame v nižšie uvedených variantoch, ktorých voľbu môžete špecifikovať do poznámky objednávky. Pokiaľ si nie ste výberom variantu istí, kontaktujte nás s fotografiou okna alebo prípadne s modelom vami vybraného skleníka a radi vám poradíme.

 

Technické parametre

 

Napájanie: 12V DC

Sila (na koncoch): 750 N

Dĺžka pri otvorenom stave: 350 mm (650 mm)

Dĺžka pri zatvorenom stave: 200 mm (350 mm)

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: