Modul s ventilmi

Kód: SENVENT3/3215
€115
Vyprodáno
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Ovláda dva okruhy a zvlhčovaciu hadicu
  • Jednoduchá inštalácia – stačí pripojiť hadice
  • Obsahuje vymeniteľné filtre pre drobné nečistoty
  • Prívodný kábel s dĺžkou 3 metre

 

Popis

Modul s ventilmi slúži na rýchle a jednoduché zapojenie zavlažovacieho systému. Tento komponent dokáže ovládať zavlažovanie dvoch nezávislých okruhov, a to v pravidelných časových intervaloch alebo v spolupráci so senzormi vlhkosti pôdy iba v prípade nedostatku vlahy. Možno teda poskytnúť ideálne podmienky aj v prípade pestovania viacerých druhov rastlín s rôznorodými nárokmi na vlahu. Okrem zavlažovacích okruhov modul ovláda aj zvlhčovaciu hadicu, ktorá skleník ochladzuje počas horúcich letných dní.

 

Pre zvlhčovaciu hadicu je nevyhnutné zaistiť dostatočný tlak vody (aspoň 2 bary), inak nebude správne fungovať. Pri module s ventilmi sa preto predpokladá napojenie na vodovod, v prípade dažďovej vody je možné potrebný tlak dosiahnuť pomocou odporúčaného čerpadla.

 

Všetky hadice je možné veľmi jednoducho pripojiť na koncovky modulu. Pokiaľ nebudete využívať nejaký z vývodov, vypnete ho vo webovom rozhraní v záložke riadenia. Modul obvykle umiestňujeme na stenu pod riadiacu jednotku, ale nie je to podmienkou. Súčasťou dodávky je montážna svorka na uchytenie modulu, potrebný spojovací materiál a 3 kusy sťahovacích pások.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: