Čerpadlo

Kód: 94246/3211
€115
Objednané
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Jednoduché využitie dažďovej vody zo zbernej nádoby
  • Plavákový senzor pre ochranu proti chodu naprázdno
  • Šikovný skleník ovláda chod čerpadla pomocou vyhradenej zásuvky

 

Popis
Vzhľadom na náklady na zavlažovanie skleníka a neustále premenlivejšiu klímu je dôležité zamýšľať sa nad efektívnym využitím vody v krajine. Zberom dažďovej vody zo strechy skleníka je možné pritom ročne ušetriť až 85 % z celkových nákladov na závlahu, pokiaľ s vodou šetríme pomocou senzorov vlhkosti pôdy.

Ponorné tlakové čerpadlo Güde GDT 901 sa vyznačuje vysokou spoľahlivosťou a kvalitou spracovania. Je možné ho ľahko zapojiť do vyhradenej zásuvky riadiacej jednotky a následne napojiť na modul s ventilmi, alebo v prípade jediného zavlažovacieho okruhu aj priamo na zavlažovaciu hadicu. Inštaláciu uľahčuje 10 metrov dlhý prívodný kábel s koncovkou na použitie v skleníku.

Ponorné čerpadlo, určené na čerpanie čistej vody zo studní alebo nádrží pod vysokým tlakom – napr. za účelom paralelného zavlažovania trávnika (záhonov) viacerými postrekovačmi súčasne alebo čistenie záhradných rybníčkov, nádrží, cisterien a pod. pomocou hadice.
Viacstupňové hnacie ústrojenstvo (? systém troch obežných kolies z norylu), automatický plavákový spínač s aretáciou, ergonomicky tvarovaná rukoväť pre pohodlné prenášanie alebo navíjanie prípojného kábla.
Motor 800 W/P1 (? s tepelnou ochranou), hriadeľ motora/plášť čerpadla z nerezovej ocele, univerzálna hadicová prípojka, 10 m elektrický kábel H07 RNF.
Celkové rozmery (d x š x v): 240 x 150 x 395 mm.
Max. teplota prečerpávanej vody: 35 °C.
Min. výška vodnej hladiny: 110 mm.
Elektrická ochranná trieda: IP X8.
 

Technické parametre

Hmotnosť: 7,4 kg
Priemer výstupného hrdla: 1 ¼“
Max. prietok: 5.500 l/hod.
Výkon motora: 800 W/P1
Max. veľkosť častíc: 0,5 mm
Max. výtlačná výška: 30 m
Prípojka: 230 V~50 Hz
Hmotnosť: 8.08 kg

 

Dodatočné parametre

Kategória: Chytrý skleník SENSORIE
Hmotnosť: 5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: