Automower® Connect

Kód: TR-9619
€327,99
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024

Užite si pohodlnú a úplnú kontrolu robotickej kosačky Husqvarna na trávu zo svojho smartfónu alebo zariadenia inteligentnej domácnosti pomocou aplikácie Automower® Connect

Detailné informácie

Podrobný popis

Automower® Connect

 

Užite si pohodlnú a úplnú kontrolu robotickej kosačky Husqvarna na trávu zo svojho smartfónu alebo zariadenia inteligentnej domácnosti pomocou aplikácie Automower® Connect.

al-612541

 

Ovládajte zóny kosenia

Vytvárajte pomocou aplikácie Automower® Connect flexibilné zóny alebo pracovné oblasti na trávniku, ak chcete ochrániť čerstvo zasiatu trávu, kosiť predný trávnik častejšie ako zadný alebo sa vyhnúť nafukovaciemu bazénu.
 Integrujte kosačku do inteligentnej domácnosti

Jednoducho zaintegrujte aplikáciu Automower® Connect spolu s ďalšími zariadeniami do inteligentnej domácnosti, vďaka čomu budete môcť napríklad požiadať Google Home o pokosenie trávnika alebo Amazon Alexu o zaparkovanie kosačky Automower®.

 

Prispôsobte si všetky nastavenia a rozpis

Vďaka pripojeniu na diaľku si môžete vychutnať voľnosť pri nastavovaní rozvrhov a rozpisov kosenia kosačky Automower® – môžete napríklad zmeniť čas alebo výšku kosenia trávy.

 


Sledujte každý pohyb

Vďaka sledovaniu GPS a úplnému pripojeniu môžete sledovať pohyby kosačky v reálnom čase pomocou zobrazenia mapy v aplikácii Automower® Connect. Ak opustí definovanú oblasť, aplikácia vás na to upozorní.
 Pripojte aplikácie a zariadenia cez IFTTT

Aplety IFTTT umožňujú okrem iného zosúladiť časy kosenia s ideálnou predpoveďou počasia alebo udalosťami v Kalendári Google, či dokonca požiadať kosačku Automower®, aby upozornila vášho suseda na svoj aktuálny stav, keď ste preč.
 
 


Dostávajte tipy a exkluzívne ponuky

Udržiavajte si aktuálny prehľad o robotickej kosačke pomocou relevantných štatistík a získajte užitočné tipy a rady pre váš trávnik a výrobky. V aplikácii si môžete jednoducho kúpiť aj náhradné diely a príslušenstvo.
 
 
 

Tri režimy pripojenia

Umenie zvládnuť dokonalú starostlivosť o trávnik je naozaj také jednoduché ako stiahnutie aplikácie. S aplikáciou Automower® Connect môžete ovládať svoju robotickú kosačku na diaľku. V závislosti od modelu robotickej kosačky na trávu značky Husqvarna poskytuje aplikácia tri režimy pripojenia: cez Bluetooth, mobilné dáta alebo Wi‑Fi.


Modely Automower® NERA a Automower® Aspire™ sú nabité našimi najnovšími inováciami – umožňujú vzdialené ovládanie a globálne pokrytie* cez Wi‑Fi pomocou aplikácie Automower® Connect.

Pripojenie robotickej kosačky k aplikácii Automower® Connect cez Bluetooth je súčasťou všetkých modelov** a má dosah až 30 metrov.
Modely Automower® X-Line majú zabudované mobilné pripojenia, vďaka čomu získate plné pokrytie a možnosť ovládania z celého sveta. To zahŕňa 10-ročnú zmluvu o mobilných dátach.***

*Pokrytie funguje, keď je kosačka pripojená k sieti Wi-Fi.
**Všetky modely okrem modelu 105.
***Zmluva sa uplatňuje len vtedy, keď tretia strana poskytuje dostatočné mobilné pokrytie v danej oblasti.

 

 images

 

Automower® – jasná voľba inteligentných domácností

S aplikáciou Automower® Connect si môžete vytvoriť vlastné rutiny IFTTT a inteligentné pripojenia kosačky Automower®. Môžete ju prepojiť s rôznymi smart domácimi aplikáciami a zariadeniami, vrátane Amazon Alexa a Google Home, a ovládať kosenie a parkovanie pomocou hlasu. (Ak budete chcieť, môžu vám aj blahoželať k narodeninám.) Vychutnajte si pohodlie úplného ovládania kosačky Automower® na základe vášho denného kalendára alebo miestneho počasia s informáciami a oznámeniami zhromažďovanými v reálnom čase.

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické kosačky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: