Závlahový balík PGP ultra 10 x 20 m - 2 zóny

Kód: 1734
€195,02
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.5.2022
  • Závlahový balík na 10x20m
  • 2 zóny
  • Spotreba vody 30l/min
  • Potrebný tlak 3 Bar
  • Manuálne púšťanie cez guľový ventil z ventilovej šachty
  • Inštalácie do zeme

Detailné informácie

Podrobný popis

 

 

Dĺžka zavlažovania: 

Voda sa púšťa cez guľové ventily - manuálne - podľa potreby. Odporúčame 15-20 min na jednu zónu. Množstvo zrážok cca 10 mm/h. Množstvo zrážok závisí aj na tlaku v systéme a na typu trysky. Trysky sú vymeniteľné. V balíčku dostanete sadu trysiek. 8ks modrých, a 4 ks sivých s nízkym uhlom. Výmenou trysiek ovplyvníte nie len výdatnosť ale aj dĺžku dostreku. Vložte trysky do postrekovačov podľa projektu. Typy trysiek sú vyznačené na projekte pri postrekovači, a takisto aj na samotnej tryske.

 Automatizácia systému:

Ak sa Vám nechce púšťať systém manuálne, môžete si zakúpiť set na automatizáciu systému. V tomto balíku nájdete riadiacu jednotku, elektroventily, a vodotesné spojky 3M do 30V. Balík si vyberte podľa počtu vetiev ktoré chcete napojiť. Podľa toho si musíte dokúpiť aj kábel na zapojenie. Odmerajte si vzdialenosť od riadiacej jednotky k elektroventilom. Nechajte si aspoň 1m rezervu. Počet žíl musí byť vždy o 1 viac, ako počet eletroventilov. Napríklad na 3 zóny (elektroventily) potrebujete 4 žilový kábel. Schému zapojenia nájdete v Návode k riadiacej jednotke.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie