Samoinštalačné závlahové balíky

3 položiek celkom
Automatizácia závlahového systému 6 vetiev HUNTER
€170,59

Slúži na automatizáciu závlahových balíčkov pre 6 zón

Kód: 1764
Automatizácia závlahového systému 4 vetvy HUNTER
€132,49

Slúži na automatizáciu závlahových balíčkov pre 4 zóny

Kód: 1761
Automatizácia závlahového systému HUNTER
€91,26

Slúži na automatizáciu závlahových balíčkov pre 2 zóny

Kód: 1755

 Závlahové balíky sú navrhnuté podľa presných rozmerov danej plochy. Viete si ich poskladať svojpomocne podľa priloženého návodu. Automatizácia - riadiaca jednotka, elektroventily a káble - nie sú súčasťou balíka, ale môžete si ich doobjednať, a prerobiť aj dodatočne. Pri každom balíčku je presný zoznam materálu. Ak potrebujete niečo zmeniť môžete si spraviť objednávku aj po položkách.

 Parametre ako potrebný tlak a množstvo vody máte vyznačené pri každom balíčku.  Ak potrebujete zavlažovanie na plochu s inými rozmermi, alebo na atypický tvar, obráťte sa na našu technickú podporu na tel.č. 0908 109 249, alebo pošlite mail s nákresom na info@gardenstreet.sk. Závlahu navrhneme bezplatne podľa vášho dopytu.

Jednotlivé balíčky si môžete aj pospájať medzi sebou. Na spojenie (hlavnú vetvu) použite PE potrubie HDPE do 10Bar a mechanické spojky FISH - 16 Bar. 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie