Robotická kosačka AL-KO Robolinho® 1200 W

Kód: 55
ZADARMOZADARMO
Robolinho 1200 W
€1 350
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
8.12.2022

- pre trávnaté plochy do 1200 m²
- priemerná pracovná doba: 55min
- pripojiteľnosť na Innogy cez aplikáciu AL-KO in TOUCH
- šírka záberu 23 cm
- výška kosenia 25 - 55 mm
- doba nabíjania batérie 120 min
- odolnosť voči dažďu a vode
- dažďový senzor
- ochrana PIN kódom

- Doba kosenia/nabíjania - 140/90 min

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Robotická kosačka AL-KO Robolinho 1200 E

 

 

Pomocník v starostlivosti o Vašu záhradu - Robolinho® 1200 E

Robolinho® 1200 E bolo vyvinuté našimi inžiniermi v Nemecku, vyrobené v našom závode v Rakúsku – tím je pre našich zákazníkov zaistená maximálna možná kvalita výrobkov firmy AL-KO. Kvalitná komponenty a pokročilá technika robia z automatickej kosačky Robolinho® spoľahlivého pomocníka v každodennej starostlivosti o Vašu záhradu. Vďaka ľahkej inštalácii sú ako robotická kosačka, tak aj základňa veľmi rýchlo pripravené k použitiu. Pokročilá technológia a intuitívne ovládanie cez prehľadný displej Vám uľahčí starostlivosť o trávnik, kde koľ vek a kedy kôlvek.


 

Technické detaily Robolinho® 1200 E

Inteligentná starostlivosť o záhradu sa vďaka Robolinho® 1200 E stáva súčasnosťou. Bezhlučný a bezimisní chod je u tejto robotickej kosačky zaistený elektromotorom, ktorému dodáva energiu Li-Ion akumulátor o napätie 25,2 V a kapacite 2,9 Ah. Vďaka tomu môže biť robotická kosačka v prevozu aj v husto obývanej zástavbe, v ktorúkoľvek dennú dobu. Pokročilá technológia pohybu kosačky a šírka záberu 23 cm sa postarajú o efektívnu starostlivosť o trávnik až do veľkosti 1200 m².

Výška kosenia je nastaviteľná v rozsahu 25 - 55 mm, môžete si teda upraviť vzhľad trávniku podľa vašich predstáv. Systém DCS (Doubleekanéj -Cut-System), vyvinutý firmou AL-KO, zaisťuje perfektný strih trávniku a jemné rozdrvenie trávy priamo v ústroji kosačky. Ta sa potom vracia do trávniku ako biologické hnojivo. Preto u automatickej kosačky Robolinho® 1200 E odpadajú starosti o to, kam s pokosenou trávou. Maximálna bezpečnosť pro osoby v blízkosti aj pre domáce zvieratá je zaistená bezpečnostným systémom kosačky.

  

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

×