Projektovanie závlahových systémov

 

 Vypracovanie cenovej ponuky je bezplatné. Obsahuje orientačný rozpis materiálu po kategóriách ako postrekovače, PE potrubie, elektroinštalačný materiál. Cena práce je rozpísaná na výkopové práce, montáž závlahy, potrubia a armatúr.

 Projektovanie závlahy je tiež bezplatné, ak materiál nakúpite u nás. Pri nákupe zavlažovacieho systému dostanete od nás kompletný projekt s označeniami typov postrekovačov, priemerov PE potrubí. Poradíme Vám ako treba závlahu poskladať. Budete mať k dispozícii aj spotrebu vetiev, koľko vody v mm za hodinu sa dostane na danú plochu a ako treba riadiacu jednotku nastaviť. Vieme Vám dodať a poradiť aj s výberom trávnikového osiva a hnojiva. Dostanete aj pár základných typov ako sa starať o trávnik.

Máme za sebou stovky úspešných projektov. Môžete byť istý že Vaša závlaha bude fungovať spoľahlivo.

Projektovanie ako služba je spoplatnená cenou 50€. Dostanete tiež kompletný projekt aj s rozpisom materiálu. Odborné poradenstvo je zahrnuté v cene projektu. Poradíme Vám aj s výberom čerpadla.

 


  

Najprv si stiahnite podklad na cenovú ponuku do čoho nakreslíte Vás pozemok. Potom ju pošlite mailom na info@gardenstreet.sk, alebo vyplňte kontaktný formulár.

STIAHNUŤ Podklad na CP.pdf

STIAHNUŤ Vzor.jp

  

   
 
Formulár - Závlahové systémy
 

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na mail info@gardenstreet.sk alebo telefonicky na +421 908 109 249

 

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie