Projektovanie závlahových systémov

 

 Vypracovanie cenovej ponuky je bezplatné. Obsahuje orientačný rozpis materiálu po kategóriách ako postrekovače, PE potrubie, elektroinštalačný materiál. Cena práce je rozpísaná na výkopové práce, montáž závlahy, potrubia a armatúr.

 Projektovanie závlahy je tiež bezplatné, ak materiál nakúpite u nás. Pri nákupe zavlažovacieho systému dostanete od nás kompletný projekt s označeniami typov postrekovačov, priemerov PE potrubí. Poradíme Vám ako treba závlahu poskladať. Budete mať k dispozícii aj spotrebu vetiev, koľko vody v mm za hodinu sa dostane na danú plochu a ako treba riadiacu jednotku nastaviť. Vieme Vám dodať a poradiť aj s výberom trávnikového osiva a hnojiva. Dostanete aj pár základných typov ako sa starať o trávnik.

Máme za sebou stovky úspešných projektov. Môžete byť istý že Vaša závlaha bude fungovať spoľahlivo.

Projektovanie ako služba je spoplatnená cenou 50€. Dostanete tiež kompletný projekt aj s rozpisom materiálu. Odborné poradenstvo je zahrnuté v cene projektu. Poradíme Vám aj s výberom čerpadla.

 


  

Najprv si stiahnite podklad na cenovú ponuku do čoho nakreslíte Vás pozemok. Potom ju pošlite mailom na info@gardenstreet.sk, alebo vyplňte kontaktný formulár.

STIAHNUŤ Podklad na CP.pdf

STIAHNUŤ Vzor.jp

  

   
 
Formulár - Závlahové systémy
 

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na mail info@gardenstreet.sk alebo telefonicky na +421 908 109 249

 

 

 

×